شیر کلکتور کوپلی

شیر کلکتور کوپلی آرساو والو

انواع شیر کلکتور کوپلی در سایزهای مختلف ۱/۲*۱۶ ، ۱/۲*۲۰ ،  ۳/۴*۲۵ در شرکت ارس والو ( آرساو ) تولید و با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت به مشتریان عرضه می شود .

کاربرد

شیر روپیچ کلکتوری کوپلی 1/2*16 ارساو از گروه شیرهای توپی است که فشار کاری آن PN16 می باشد،به عنوان شیر قطع و وصل جریان آب در مسیر انشعابات به کلکتور نصب می‌گردد.

سایر اطلاعات :

واحد اندازه گیری این شیر عدد می باشد.

اتصالات ارس والو در هر دو سیستم اجرای توکار و روکار به صورت ذیل تقسیم بندی می شوند:

۱- اتصالات دنده ای ( رزوه ای – مهره ماسوره ای)

۲- اتصالات پرسی.

۳- اتصالات کوپلی.

اتصالات پرسی ارس والو که با استفاده از فناوری نوین دنیا تولید می شود می تواند به صورت مستقل یا همراه با اتصالات رزوه ای آرساو نصب و اجرا گردد.در اتصالات به جای مهره از یک حلقه استیل استفاده شده است که در هنگام نصب توسط دستگاه پرس برروی لوله پرس می شود.این اتصالات در مقایسه با اتصالات رزوه ای سریع تر و آسان تر نصب می گردد.

اتصالات رزوه ای و کوپلی:

نصب اتصالات رزوه ای و کوپلی آسان و با حداقل ابزار انجام می شود.در این اتصالات،برای دستیابی به آب بندی کامل با استفاده از سه اورینگ و سفت کردن مهره توسط آچار، ماسوره روی لوله پرس می شود و یک اتصال کامل محکم ایجاد می گردد.

اتصالات ارس والو برای لوله های سایز ۱۶، ۲۰، ۲۵، ۳۲ دارای نمونه های دنده ای، کوپلی و پرسی می باشند ولی برای لوله های سایز ۴۰، ۵۰ و ۶۳ تنها به صورت پرسی تولید می گردند.

برای اطمینان از آب بندی بین لوله و اتصالات آرساو ، از اورینگ های ویژه این محصولات استفاده نمایید.

در شیر 1/2*16 ارس والو از آلیاژ برنج استفاده شده است تا از خوردگی،فرسایش و رسوب گیری آن جلوگیری شود.فناوری نوین در طراحی،کنترل کیفیت دقیق در تولید، به همراه اورینگ های ویژه،دوام و آب بندی کامل را در شرایط سخت کاری و زمان طولانی تضمین می نماید.استاندارد بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره ISIRI 12753-3 تولید می شود.

در طی مراحل انجام کار استفاده از محلول رقیق آب و مایع ظرفشویی آب جهت روانکاری اورینگ ها پیشنهاد می گردد.

اتصالات ارس ازچند جزء متفاوت تشکیل شده است:

بدنه اتصالات پرسي با توجه به اينكه توسط پيشرفته ترين تجهيزات تراش (CNC) توليد مي شود داراي كمترين ميزان تلورانس ابعادي مي باشد.

اورینگ‌های اتصال پرسی :در اتصالات پرسی به منظور جلوگیری از نفوذ پذیری آب علاوه بر فشرده شدن عاج‌های بدنه اتصال در گوشت درونی لوله، در هر انشعاب از دو اورینگ نیز استفاده می شود. این اورینگ‌ها از ممتاز‌ترین اورینگ‌های مهندسي بوده که در فاصله مشخص از یکدیگر در میان دنده ها قرار گرفته اند. این اورینگ‌ها مقاومت گرمایی بالایی دارند و به سادگی‌ دچار خشکی و شکنندگی نمی‌شوند.

حلقه استیل اتصال پرسی :قسمت سوم یک اتصال پرسی حلقه‌ای از جنس استیل ضد زنگ (Stainless Steel) می‌باشد. که وقتی‌ بدنه اتصال در درون لوله قرار می‌گیرد این حلقه بر روی لوله قرار گرفته و عملا لوله در میان حلقه استیلی و بدنه برنجی مهار می شود. بر روی این حلقه از جنس استیل سوراخ هایی تعبيه شده که لوله به محض جا افتادن در جای خود از آن سوراخ ها قابل رویت بوده و آماده برای فشرده شدن حلقه بر روی آن می‌باشد.

فلز استیل :۱۰۰% در مقابل زنگ زدگی مقاوم بوده و دارای استحکام قابل ملاحظه ای است. که به محض فشرده شدن بر روی لوله به هیچ عنوان قابل برگشت نمی‌باشد.

پايه نگهدارنده حلقه اتصال پرسی :این مهار‌های پلاستیکی که در انتهای دنده هاي سر شلنگي هر انشعاب قرار دارد جهت نگهداری و مهار حلقه استیل بر روی بدنه اتصال می‌باشد. این مهارها با نگهداری حلقه استیل در جای خود بر روی بدنه اتصال، باعث بالا رفتن سرعت در اجرا می شود.

سه راه تو پیچ کوپلی همانند سه راه فلزی برای گرفتن انشعاب از لوله پنج لایه به لوله فولادی یا شیرالات کاربرد دارد.

این اتصالات به شکل داخل دنده تولید می شود.

سه راه تو پیچ کوپلی در دو نوع سه راه مساوی کوپلی و سراه تبدیل کوپلی تولید می شود.

سه راه صفحه دار کوپلی که نام دیگر آن سه راه دیواری کوپلی است.

در نوع خاردار که توکار نصب می شود برای اتصال شابلون استفاده می شود.

نوع صفحه دار که روکار نصب می شود و به دیوار پیچ می شود.

در حال نمایش 4 نتیجه

...

محصول به لیست شما اضافه شد.