شیر یکطرفه سوپاپ پلاستیکی

شیر یکطرفه سوپاپ پلاستیکی چیست؟

شیر یکطرفه سوپاپ پلاستیکی قابل نصب در ورودی آبگرمکن ‌ها، دستگاه پکیج، کلکتورها (Pipe Manifolds) مخازن آب خانگی و صنعتی می‌باشد. همچنین این شیرها را می توان در مخازن و پمپ‌های آبرسانی جهت جلوگیری از برگشت آب از مسیر رفت آب، نصب و به کار برد. این شیر با استفاده از نیروی برگشتی ذخیره در فنر عملیات جلوگیری برگشت آب را به انجام می‌رساند. این شیرها در شرکت آرساو والو با بهترین کیفیت در سایز های مختلف تولید و عرضه می گردد.

ویژگی های شیر یکطرفه سوپاپ پلاستیکی

  • مقاومت شیمیایی فوق‌العاده
  • رسوب پذیری پایین
  • عدم ایجاد زنگ‌زدگی

شیر یکطرفه پلاستیکی

شیر یکطرفه پلاستیکی، شیری است که تنها اجازه عبور جریان سیال (مایع یا گاز) را در یک جهت می دهد و دلیل استفاده از آن جلوگیری از ایجاد جریان معکوس در خط لوله می باشد. شیرآلات از دسته محصولات مهمی هستند که اغلب از آلیاژ برنج و استیل ساخته می شوند. اما دسته ای از شیرآلات هم وجود دارد که از پلاستیک مرغوب ساخته می شوند.

شیر یکطرفه پلاستیکی همانطور که از نام آن کاملا مشخص است به صورتی طراحی شده است که مانع از ورود جریان سیال از یک طرف می شود. این محصول در اصل از دو درگاه طراحی شده است که با ایجاد اختلاف فشار در یک طرف شیر مانع از حرکت سیال و گاز در جهت مخالف می شود. از مهم ترین کاربردهای شیر یکطرفه پلاستیکی در پمپ های آب و سایر صنایع مختلف اعم از آب و گاز و هوا و تاسیسات ساختمانی به حساب می آید که با توجه به کابرد آن ها به شیر یکطرفه آب پلاستیکی شیر یک طرفه هوا پلاستیکی، شیر یکطرفه سوپاپی پلاستیکی تقسیم بندی می شوند.

همچنین شیر یکطرفه پلاستیکی با وجود پلاستیکی بودن، مقاومت بالایی دارد و هرگز زنگ نمی زند و دچار پوسیدگی، خوردگی و ساییدگی نمی شود. این محصول هرگز به صورت کنترل دستی کار نمی کند. لازم به ذکر است که کارکرد این مدل از شیر ها به صورت خودکار و با فشار سیال کار می کند به همین علت به آن ها شیر خودکار یکطرفه پلاستیکی نیز گفته می شود که در انواع سایزبندی های زیادی وجود دارند تا بتوان از آن در همه جا به خوبی بهره برد.

 شیر یکطرفه آب پلاستیکی

شیر های یکطرفه پلاستیکی که در خطوط انتقال آب، شبکه توزیع آب و طرح های تصفیه خانه ها و تلمبه خانه های آب و فاضلاب شهری بکار می رود بسته به نوع کاربرد شیر یکطرفه آب پلاستیکی و شیر یکطرفه پلاستیکی فاضلاب گفته می شود. ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﺼﺐ ﺷﯿﺮ ﯾﮑﻄﺮﻓﻪ پلاستیکی ﭘﯿﻤﺎﻧﮑﺎﺭ ﻣﻮﻇﻒ ﺍﺳﺖ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﻧﺼﺐ ﺑﻪ ﺟﻬﺖ ﻣﺸﺨﺺ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﺭوی ﺑﺪﻧﻪ ﺷﯿﺮ ﺗﻮﺟﻪ ﻧﻤﻮﺩﻩ و ﺷﯿﺮ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺟﻬﺖ ﺻﺤﯿﺢ ﺩﺭ ﺧﻂ ﻟﻮﻟﻪ مانند لوله کاروگیت ﻧﺼﺐ ﻧﻤﺎﯾﺪ. بهترین نوع شیر یکطرفه آب پلاستیکی؛ شیر یکطرفه آب کروی و شیر یکطرفه آب چرخشی و همینطور از پر کاربرد ترین انواع شیر یکطرفه می باشند.

شیر یکطرفه هوا پلاستیکی

با استفاده شیر یکطرفه هوا پلاستیکی می توانید. هوای خروجی را به راحتی کنترل کنید. این محصول از شیرآلات صنعتی از کیفیت خوبی برخوردار است.

خرید شیر یکطرفه پلاستیکی

شیر یکطرفه پلاستیکی در تنوع زیادی ساخته شده است که ممکن است بارها آن ها را دیده باشید. این مدل از شیر ها توسط برندهای زیادی ساخته شده است که بهتر است آن را از برندهای مطرح و شناخته شده با کیفیت فوق العاده و هزینه مناسب تهیه کنید. جهت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت این شیر می توانید با همکاران ما در شرکت آرساو والو ارتباط برقرار نمایید تا از مشاوره رایگان آن ها بهره ببرید و بهترین انتخاب را متناسب با نیاز خود در خرید داشته باشد. همچنین فروشگاه آرساو با ارائه انواع شیر یکطرفه پلاستیکی بهترین سایت خرید در این زمینه می باشد که این قابلیت را نیز به شما ارائه می دهد تا ضمن بررسی مشخصات فنی و مقایسه انواع شیرآلات بتوانید خرید آنلاین شیر یکطرفه پلاستیکی را به آسانی داشته باشید.

شیر یکطرفه فنری سوپاپ پلاستیکی آرساو والو با بهره‌گیری خط آبکاری مکانیزه، پرس اتوماتیک و تراش شش محوره تولید می‌شود.

شیر یکطرفه فنری سوپاپ پلاستیکی آرساو مورد نیاز در ورودی آبگرمکن‌ها، دستگاه پکیج، کلکتورها؛مخازن آب خانگی و صنعتی می‌باشد. همچنین قابل نصب در مخازن و پمپ‌های آبرسانی جهت جلوگیری از برگشت آب از مسیر رفت آب به کار می‌رود. این شیر با استفاده نیروی برگشتی ذخیره در فنر عملیات جلوگیری برگشت آب را به انجام می‌رساند. شیر یکطرفه فنری در دو نوع برنجی و پلاستیکی برای مصارف مختلف استفاده می‌شود. نوع پلاستیکی آن دارای ویژگی‌های نظیر مقاومت شیمیایی فوق‌العاده، رسوب پذیری پایین و عدم ایجاد زنگ‌زدگی اشاره نمود. در کنار این مزایا قابلیت تحمل فشار و دمای بالا اما پایین‌تر از نوع برنجی را دارا هستند.

در حال نمایش 3 نتیجه

...

محصول به لیست شما اضافه شد.